Forum.Metal.pl Strona Główna Forum.Metal.pl
Metal Forum muzyczne, ciężkie brzmienia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Forum Metal.pl - witamy!

Jesli nie doszedl email aktywujacy kliknij tutaj:Szczegóły

Regulamin Forum.Metal.pl:Szczegóły

KONKURS Forum.metal.pl:Szczegóły

Poszukiwani reckowicze! Szczegóły

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Metal.pl atakowane!

Czy ten portal,forum jest interesujące?
Tak
67%
 67%  [ 23 ]
Nie
29%
 29%  [ 10 ]
Nie mam zdania
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
fenroz v.o. 
necromaniac undead

Wysłany: 2005-07-08, 14:56   Metal.pl atakowane!

Coraz częściej spotykam sie z nieprzychylnymi opiniami na temat tego potralu.
Nieżetelne i czerstwe recenzje lub tego typu insynuacje.Chciałbym poznać opinie
ludzi przebywających na forum.Ta sytuacja jest o tyle denerwująca że to samo pisze sie o
naszym forum.Tak wiec starajmy sie nie tylko powiększać grono użytkowników.Piszmy
posy na temat i dłuższe.Lepiej napisać coś konkretnego w jednym poscie niż o niczy w
dziesięciu.

aRo 

Wysłany: 2005-07-08, 16:17   

moj głos oczywiscie na NIE

Strona:
Pierwsze co widze na stronce "Ostatnio Metal aktualizowano 06.06.2005" a mamy 08.07.2005
niusy sa oczywiscie codziennie ale wydaje mi sie, ze pomijane sa niusy o zespołach metalcorowych, grajacych "nowoczesny metal" itp... (tylko nie chodzi mi o nu, new, niu ani nic takiego)
Czesc recenzji pisana nieobiektywnie, daje sie wyczuc, ze recenzent kieruje sie swoimi symaptiami/antypatiami do zespolu, "faworyzowanie" zespolow black/death. Oczywiscie sa i bardzo dobre recenzje ale wydaje mi sie ze stanowia mniejszosc :mrgreen:

Forum:
Najbardziej hermetyczne forum jakie znam :O Tu dyskutuje sie tylko o "lubianych" zespołach death/black. Reszte dzałow moznaby usunac i pewnie nikomu by to nie przeszkadzalo. Wszystkie zespoły, które nie trzymaja sie sztywnych ram jakiegos gatunku to oczywiscie zespoły NU metalowe, ktore graja szit, sa komercyjne bo puszczane sa czasem w telewizji i nagrywaja muzyke tylko dla kasy fanów. "Mamy 500 zarejestrowanych użytkowników" - wypowiadam sie na forum muzycznym gdzie jest jakies 300 zarejestrowanych osob a pisza 10 razy wiecej postów, szanuja gusta innych (nie ma tam tekstow "czego ty słuchasz ? to nie jest metal!") Ciezko tu dyskutowac o muzyce bo odstrasza nieprzyjemny klimat forum :| brakuje "akceptacji" pogladow innych osob. Forum ma jednak pewien plus :D czaem jak rozpocznie sie jakas dyskusja "tru" metalowcow to ciezko na krzesle usiedziec ze smiechu :lol: I włsnie to jest jedyny powod dla ktorego tutaj zagladam :D

Podsumowujac: zmiencie adres strony na onlydeathblackmetal.pl i forum.deathblacjmetal.pl i bedzie git :lol:

Taka jes moja opinia !

[ Dodano: 2005-07-08, 21:41 ]
yyy czy ja pisalem o nieprzyjemnym klimacie forum ? albo o tym, ze nie potrafice uszanowac pogladow innych uzytkownikow ? hmmmmmmmm, a moze sie myliłem ? http://forum.metal.pl/vie...er=asc&start=45 noooo to sie nazywa dyskusja :? a "ataki" na forum sa bezpodstawne.......

fenroz v.o. 
necromaniac undead

Wysłany: 2005-07-09, 15:17   re:

Dzięki za cynk.Nieczytam wszystkiego.Zaraz bendą upomnienia.Racja niektórzy czepiają sie byle czego.

aRo 

Wysłany: 2005-07-09, 15:29   Re: re:

skasowac ... pomylka

Faust 

Wysłany: 2005-07-09, 18:49   

Ehhh jestem juz tu dosyc dlugo .. i mowiac szczerze uwazam ze te wszystkie rozprawy sa na temat gowna... nie widze tu wogole sensu .. dla mnie jest spoko .. biore to wszystko na luzie... pisze posty i czytam tematu i dla mnie luz.. nie widze zadnych problemow... jedynie wiekszosc ludzi moglaby wiecej postow pisac bo nie mam czego komentowac :P a tak to luzzzzzzik

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-09, 21:09   

aRo napisał/a:
Wszystkie zespoły, które nie trzymaja sie sztywnych ram jakiegos gatunku to oczywiscie zespoły NU metalowe, ktore graja szit, sa komercyjne bo puszczane sa czasem w telewizji i nagrywaja muzyke tylko dla kasy fanów.

A to może nieprawda? Nu metal to shit ;]

aRo napisał/a:
wypowiadam sie na forum muzycznym gdzie jest jakies 300 zarejestrowanych osob a pisza 10 razy wiecej postów, szanuja gusta innych (nie ma tam tekstow "czego ty słuchasz ? to nie jest metal!")

Nu metal to przecież nie metal...

aRo napisał/a:
czaem jak rozpocznie sie jakas dyskusja "tru" metalowcow to ciezko na krzesle usiedziec ze smiechu

jesteś nietolerancyjny.

Ja wolę to forum od shit-metalowych dziadowstw, których pełno w sieci. Poza tym, tylko tutaj znajduję ludzi, którzy są w stanie ze mną na jakimśtam poziomie dyskutować.

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2005-07-09, 21:44   

aRo napisał/a:
moj głos oczywiscie na NIE

[ Dodano: 2005-07-08, 21:41 ]
yyy czy ja pisalem o nieprzyjemnym klimacie forum ? albo o tym, ze nie potrafice uszanowac pogladow innych uzytkownikow ? hmmmmmmmm, a moze sie myliłem ? http://forum.metal.pl/vie...er=asc&start=45 noooo to sie nazywa dyskusja :? a "ataki" na forum sa bezpodstawne.......

Ironia, czleku, ironia. Nie ja zaczynam nie majace ksztyny oglady posty majace na celu tylko mnie obrazic, ja na nie odpowiadam na ich poziomie. Bo lubie se czasem przeklnac. Kurwa, chuj hehe...

Co do forum - git. Pisac moge, mam z kim, jest dobrze.
Co do strony - rzadko odwiedzam.

aRo 

Wysłany: 2005-07-09, 22:06   

1. rotten chodziło mi o to, ze na forum o muzyce metalowej, mozna napisac o kapeli rockowej, popowej, jakims techno, muzyce powaznej i nikt nie napisze, ze to czego sluchasz to "szit". Tam ludzie szanuja twoje poglady, nawet jesli nie lubia danego zespołu to nie wpisuja beznadziejnych wypowiedzi typu "wez idz czego ty słuchasz", "przeciez to szit", "to nie metal, to jest gówno". Prosze Cie rotten, jesli tak znasz sie na gatunku "nu" scharakteryzuj mi go, przedstaw głowne kapele to moze w moim słowniku okreslenie "nu metal" bedzie cos znaczyc, bo teraz jest to dla mnie tylko puste słowo uzywane do okreslania zesołow, ktorych nie lubicie albo nie tolerujecie ich muzyki.

2. nug-soth nie bede komentował tej dyskusji "na poziomie" o "jebanych balladkack, ktore sa mdle, dlugie i nudne."

Cytat:
jesteś nietolerancyjny.

nieeee ja jestem tylko złosliwy...

nug-soth 
sturm

Wysłany: 2005-07-09, 22:31   

aRo napisał/a:

2. nug-soth nie bede komentował tej dyskusji "na poziomie" o "jebanych balladkack, ktore sa mdle, dlugie i nudne."
.

Jak by to brzmialo - 'nie lubie balladek bo sa dlugie, nudne, mdle, i wogle fe, nie slucham ich bo sie mnie nie podobaja'. No jak? Chujowo. A tak brzmi dosadniej, mocniej i idealnie obrazuje moja opinie odnosnie ballad. Nie ma sensu owijac w bawelne, tylko klac jak sie ma ochote, byleby na temat i nie bez sensu.
Kurwa (tu juz spanikowalem :mrgreen: )

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-10, 09:48   

aRo napisał/a:
1. rotten chodziło mi o to, ze na forum o muzyce metalowej, mozna napisac o kapeli rockowej, popowej, jakims techno, muzyce powaznej i nikt nie napisze, ze to czego sluchasz to "szit". Tam ludzie szanuja twoje poglady, nawet jesli nie lubia danego zespołu to nie wpisuja beznadziejnych wypowiedzi typu "wez idz czego ty słuchasz", "przeciez to szit", "to nie metal, to jest gówno". Prosze Cie rotten, jesli tak znasz sie na gatunku "nu" scharakteryzuj mi go, przedstaw głowne kapele to moze w moim słowniku okreslenie "nu metal" bedzie cos znaczyc, bo teraz jest to dla mnie tylko puste słowo uzywane do okreslania zesołow, ktorych nie lubicie albo nie tolerujecie ich muzyki.

to mija się z powołaniem, forum o METALU traktuje o, jak sama nazwa wskazuje, METALU, a nie o techno czy muzyce poważnej. Chcesz pogadać o popie, idź na forum, które jest do tego przeznaczone.

jeśli czegoś nie lubię, to wyrażam swoją opinię. nie będę tłumić w sobie mojego zdania na dany temat tylko po to, by ktoś nie poczuł się urażony. nie obrażam w moich postach poszczególnych osób, tylko wyrażam siebie, co jest zupełnie czymś innym. jeśli się z czymś nie zgadzam, to to mówię. proste?

co do nu metalu: swoje zdanie już wyraziłam i nie mam zamiaru się powtarzać. jestem Tru i dobrze o tym wszyscy wiedzą.

kurwa (już się zdenerwowałam)

KATZ

Wysłany: 2005-07-12, 11:38   

Jeżeli chodzi o forum to od strony technicznej rewelacja, można by tylko dodać działające ukrywanie userów i opcje szybkiej odpowiedzi. Ważną zaletą jest że można przeglądac bez logowania. Sposób prezentowania tematów zawsze mi odpowiadał. Co do strony to jeden z moderatorów obiecał powstanie działu z definicjami odmian metalu - tego by mogło nadal brakować. Sprawa "szufladkowania" sama sie rozwiazała: na METAL ARCHIVES mozna wyszukać nazwe zespołu i pojawia sie m. in. dokładne info nt jaki grają gatunek muzy. I przy okazji dowiedzieć sie że istnieją dwa zespoły o tej samej nazwie :wink:

emperorek 

Wysłany: 2005-07-15, 06:56   

co do definicji gatunków to zamieszczanie ich na stronie było by chyba bez sensu jezeli ktoś nie wie jak brzmi dany gatunek to ma poprostu problem. a bawienie sie w definiowanie całego mnustwa gatunków jest bezsensu

Anal_Madonna
beton....i chuj

Wysłany: 2005-07-15, 12:57   

Co ja myślę o forum?
Denerwuje mnie zbytnia hermetyzacja, uznawanie
tylko tego co się słucha za jedyną słuszną muzykę
i jechanie po ludziach słuchających innej. Jeśli ktoś słucha
Satanic Blacku to proszę bardzo, niech słucha. Ale niech nie
obraża osób słuchających powiedzmy SOAD. Rzekłem.

rotten
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-15, 19:49   

hm... szczerze, to nie zauważyłam, żeby ktoś obrażał innych ludzi. Tych, którzy to robią, spotyka kara. Pozatym to czego dana osoba słucha, jest jego indywidualną sprawą. Ja mogę jedynie skrytykować muzykę, bo mi się akurat nie podoba. Ale nie osobę, która prezentuje swoimi postami przyzwoity poziom.

aRo 

Wysłany: 2005-07-15, 20:42   

Anal_Madonna napisał/a:
Co ja myślę o forum?
Denerwuje mnie zbytnia hermetyzacja, uznawanie
tylko tego co się słucha za jedyną słuszną muzykę
i jechanie po ludziach słuchających innej. Jeśli ktoś słucha
Satanic Blacku to proszę bardzo, niech słucha. Ale niech nie
obraża osób słuchających powiedzmy SOAD. Rzekłem.

widze, ze mamy podobne zdanie o forum :wink: zwłaszcza co do hermetyzacja :)

Odpowiedz do tematu